Pracovní sešity

Nabízíme Vám PRACOVNÍ SEŠITY  - 1. a 2. díl /LOGOPEDICKÉ TERAPIE/, které pro Vás vytvořila PhDr. Ludmila Kotlínová.

Jedná se o velmi užitečný a vhodný doplněk osobních konzultací. Tyto texty umožňují klientovi pracovat v domácích podmínkách a o své úspěchy se pak /po/dělit se svým supervizorem - klinickým logopedem,  v ordinaci. Materiál byl uváženě vytvořený ve shodě s moderními postupy léčby a nápravy fatických poruch. Pracovní sešity může využít kterákoliv osoba s afázií nebo poruchou kognitivních funkcí, aniž by to kolidovalo s terapií v logopedické ordinaci. Doporučujeme zakoupení obou dílů pracovních sešitů, které na sebe volně navazují a postupně se při práci s nimi, zvyšuje její náročnost.

Náhled pro afatiky: pracovnisesit.pdf (34,9 kB)

NOVINKOU ROKU 2022 je pracovní sešit s výstižným názvem CVIČÍME ŘEČ HEZKY ČESKY.

V tomto veselém a kreativním sešitu se dr. Kotlínová zaměřila na rodiče a jejich děti. Jak se zmiňuje v závěru sešitu: „Při logopedických konzultacích se setkávám s rodiči, kteří mají velký zájem podpořit spontánní vývoj řeči svého dítěte. Jsou zastánci přirozeného rozvoje mluvení v domácím prostředí a mnohdy vyhledávají návody, jak na to. I to byl impuls k vytvoření tohoto uceleného a věřím, že zábavného projektu.“ 
 

V pracovním sešitu jsou  zúročeny zkušenosti a nápady získané zpětnou vazbou od dětí i dospělých.

CVIČÍME ŘEČ HEZKY ČESKY  je velmi návodný a posouvá techniky cvičení na mnohem zábavnější úroveň. S využitím poutavých příběhů, úkolů a milých ilustrací postupně procházíme s odvahou všemi strastmi, které nácvik správné výslovnosti může skýtat.

Podívejte se na náhled pracovního sešitu zde: Cvicime-rec-nahled.pdf (915669)

Sešity je možné zaslat na vaši adresu, na výdejní místa Zásilkovna, případně je vyzvednout v ordinaci.

K objednání prosím využijte formulář níže.
Cvičíme řeč hezky česky (NOVINKA) 430 Kč
Pracovní sešit 1. díl 400 Kč
Pracovní sešit 2. díl 400 Kč
Pracovní sešity 1. a 2. díl 700 Kč

K ceně pracovních sešitů připočítáváme balné, poštovné a doběrečné v ceně 150 Kč. Možnost zaslání přes síť Zásilkovna s poplatkem 100 Kč.

Objednání pracovního sešitu

Objednejte si svůj sešit jednoduše vyplněním krátkého formuláře.